מצבר להונדה

מצבר לרכבי הונדה

כשמדברים על מצבר לרכב הונדה, מדברים על מצבר שיכול להתאים לרכב של חברת הונדה מוטור. זו חברה שהיא למעשה יצרן יפני של מכוניות כמו גם אופנועים, משאיות, טרקטורונים וכן הלאה. החברה נמצאת בטוקיו, כאשר משרדיה הנוספים ממוקמי בשוקי יעד אחרים. על פי כן – יש לחברה נוכחות עולמית. 

מבצע מיוחד למצבר הונדה – החל מ 450 ש"ח 

לקבלת הצעת מחיר מדוייקת למצבר הונדה עד הבית התקשרו – 072-3945175
 

חלק מהדגמים הנודעים של הונדה הם: הונדה T360, הונדה L700 – סטיישן, הונדה L800, הונדה Z, הונדה N360, הונדה ג’אז, הונדה סיוויק, הונדה קונצ’רטו, הונדה דמני, הונדה אקורד, הונדה קלריטי, הונדה טורנאו, הונדה זסט, הונדה N-ONE, הונדה ריידר. ייתכן שכאשר מגיע הרגע להחליף מצבר – זה יכול להיות עבור אחד מהדגמים האלה, שכן מידת הפופולריות שלהם עלולה להיות גבוהה. במידה והמצבר שבק, ניתן להזמין מצבר עד הבית – כדי להימנע מלנסוע עד לחנות שמוכרת אותו.

הונדה סיוויק 46 אמפר החל מ 450 ש"ח
הונדה ג'אז 40 אמפר החל מ 450 ש"ח
הונדה אקורד 55 או 60 אמפר החל מ 450 ש"ח
הונדה HR-V 46 או 50 אמפר החל מ 450 ש"ח
הונדה אינסייט 40 אמפר החל מ 450 ש"ח

התאמת מצבר לרכב הונדה

מחירו של מצבר לרכישה מושפע ממספר חודשי האחריות שמגיעים עם המצבר לרכישה, בסוג הדגם והשנתון של הרכב. רכבי הונדה נחשבים כאמינים בסך הכל, עם זאת אין זה אומר שהמצבר לא יסיים את תפקידו לאחר מספר שנים. על פי כן, במידה והדבר מתרחש – ניתן לברר מהם הם המצברים המוצעים לרכישה, כמו גם כיצד לבצע התאמת מצבר לרכב – כדי לדעת מה הוא המצבר הנכון והמתאים לרכב ההונדה שמבקש החלפת מצבר.

מצבר להונדה עד הבית

יש שיגידו שברוב רכבי ההונדה, יתאים המצבר העונה לתיאור 46 אמפר, כל עוד מידותיו הן של 237 מ"מ אורך, 128 מ"מ רוחב ו-225 מ"מ גובה, אם כי – באופן טבעי, כל מקרה לגופו ועל כן מתבצעת התאמת מצבר לרכב כדי לדעת בדיוק איזה רכב מתאים – כך שאם מבקשים לדוגמה להזמין מצבר עד הבית – המצבר שיוזמן יהא המתאים והמדויק ביותר לגוף הרכב.

איך יודע שהגיע הזמן להחליף מצבר?

אם הרכב לא מניע, או מתקשה בהנעה – אפשר שהמצבר מתקשה בהנעה ובפעולה ועל פי כן כנראה קרוב לסיום תקופת חייו – זה בסדר, ניתן להודות לו בענווה ולבדוק אפשרויות מתאימות לרגע הנוכחי. התאמת מצבר לרכב הונדה ספציפי תאפשר את הבחירה במצבר הנכון עבור הרכב הנכון – כך שכאשר בודקים את האפשרות של הזמנת מצבר עד הבית – יהא זה, כאמור המצבר הנכון אשר יוצע למכירה. לא ניתן להחיות הרי מצבר לאורך נצח, תוך שימוש בכבלים חשמליים – כי יגיע יום בו באמת יהיה צורך בלהחליפו במצבר חדש וחזק.

מחיר המצבר לא בהכרח מעיד על איכותו – כיוון שיש דגמי מצבר המוצעים למכירה בעלות נמוכה, אם כי איכותם גבוהה מספיק ומחירם הנמוך מתאפשר כיוון שהם מייצור מקומי. על פי כן חשוב לבצע התאמת מצבר לרכב באופן איכותני ומודע.

ניתן לזהות תקלה מועדת לפורענות שמסמלת על מידה נמוכה של בריאות במצבר על ידי כך אם התגלו סימנים של מזגן שלא בדיוק מקרר כפי שקירר בעבר, אם הרכב לא בדיוק מתניע כבעבר, אם ישנם תקתוקים וכן הלאה תופעות רכביות. במידה ויש ספק, ניתן להתייעץ עם בעל מקצוע כדי לגלות אם זה הרגע להחליף מצבר או שלא.

מצבר לרכבי הונדה
סוגי מצברים
אזורי שירות
צור קשר
מצברים לכל סוגי הרכבים

חברת מצברים פלוס - מציעה שירות עד בית הלקוח...

מצברים בתל אביב

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור תל אביב

מצברים בחולון

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור חולון

מצברים בבת ים

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור בת ים

מצברים בראשון לציון

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור ראשון לציון

מצברים ברמלה

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור מלה

מצברים ברחובות

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור רחובות

מצברים ברמת גן

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור רמת גן

מצברים באור יהודה

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור אור יהודה

כל סוגי המצברים במקום אחד

היכנסו עכשיו ובחרו את המצבר שמתאים לכם, צריכים עזרה שלחו פרטים ונעזור לכם...

מחיר ללא תחרות

שירות עד הבית

אחריות יבואן

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

חברת מצברים פלוס

התקנת מצברים פלוס שירות עם המון אהבה...

דילוג לתוכן