מצבר לאופנוע

מצברים לאופנוע עד הבית

כאשר שוקלים אילו מצברים מתאימים לאופנוע, מתבקש לשאול גם באיזה כלי רכב מדובר. נכון, אופנוע הוא כלי רכב מנוי דו גלגלי, הוא דיי נפוץ – זאת כולנו יודעים. אך האם אנחנו יודעים איך להתאים מצבר לרכב שכזה? לאופנוע יש מצבר, למעשה המצבר של האופנוע הוא קטן יותר מאשר מצבר לרכב רגיל. עם זאת, המצבר לאופנוע עושה פעולה מאוד דומה שמתאפשרת לו גם בתקן של רכב רגיל – המצבר מאפשר פרץ של אנרגיה חשמלית, עבור המנוע – כדי לאפשר למנוע להתחיל לפעול. כפי שאנחנו יודעים, המנוע הוא בעצם החלק המניע של הרכב, על פי כן אחד החלקים החיוניים באוטו. אם כן, המצבר והמנוע הם חלק מהמערכת הרכבית שמאפשרת תנועה לרכב, על כן חשוב שיעבדו בתיאום ובאופן מיטיב יחדיו.

החלפת מצבר לאופנוע עד בית הלקוח

חברת מצברים פלוס מגיע עד בית הלקוח ומחליפה את המצבר תוך שמירה על בטיחות אמינות ומחיר הוגן לקהל לקוחותינו, לא משנה איפה אתם נמצאים אנחנו נבוא עד אליכם:

  • מצבר לאופנוע בתל אביב
  • מצבר לאופנוע ברמת גן
  • מצבר לאופנוע בחולון
  • מצבר לאופנוע בראשון לציון

מחפשים מצבר לאופנוע קטן או גדול, התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות – 072-3945175

מצברים לאופנועים

מה ניתן להגיד על מצברים לאופנוע? ראשית, אם מחפשים מצבר לרכישה עבור דגם אופנועי כלשהו, יש כמה דברים שניתן לקחת בחשבון. ראשית, לכל מצבר לרכב יש יצרן, איכות, תג מחיר ובהרבה מקרים גם תעודת אחריות. למעשה, האחריות היא דבר מה מהותי, כי זה בעצם מאפשר לקבל כיסויים עבור כל מיני תנאים שהמבצר יכול להיכנס אליהם, כך שיהיה אפשר לקבל מצבר חלופי ואף החזר כספי תלוי בתנאי האחריות על המצבר לאופנוע, על כן בהרבה מקרים חשוב לקבל מצבר עם אחריות, במידה וכך מחפשים ונדמה שזה חלק מסדר העדיפויות. 

נוסף על כך, אחריות לרוב מעידה על מידה מסוימת של אמון שחברה המייצרת מצברים, מביעה במצבר שלה. כך שאם מישהו בוחר להכניס מצבר לרכב שלו עצם זה שיש תעודת אחריות כמו מסמנת לו, גם בלי מילים שמדובר במצבר שהחברה שייצרה אותו נותנת בו אמון. כך שמתאפשרת רמה גבוהה של שקט בבחירת המצבר, כיוון שמצד אחד נדמה שיש כיסוי כספי בעניין כל מיני דברים שיכולים לקרות לו מתוך שימוש סטנדרטי במצבר, כאשר מצד שני נדמה שזה מעיד על איכות גבוהה של המצבר – וזה תמיד כיף לדעת, לא כן?

התאמת מצבר לאופנוע

כאשר מבצעים התאמת מצבר לרכב, ניתן להיוועץ בתאריך הייצור המוטבע על גבי המצבר, כדי לדעת מה גיל המצבר. יש שיגידו שככל שתאריך הייצור הוא עדכני יותר, כך שהמצבר הוא למעשה חדש יותר – זה למעשה מעיד על איכות גבוהה יותר, כי הבלאי שלו אמור להיות נמוך יותר – לאור כך שהוא חדש יותר וגם לא ישב במדפי החנות. כאשר הכלל המכוון כאן היא לשאוף לעמידות, למצבר שלא ידרוש תחזוקה וכן הלאה. כאשר מבצעים התאמת מצבר לרכב, אל מול מצבר שמוצע למכירה – אפשר לשים לב ולגלות את הפרטים הללו מבעוד מועד.

דבר נוסף שניתן להסתכל עליו, כאשר מבקשים לגלות מצבר מתאים לאופנוע, זה דירוג הכוח של המצבר. למעשה, טרם בודקים אם מצבר כלשהו מוצע למכירה, ואם ניתן להזמין אותו עד הבית – אם זה משהו שמעוניינים בו, מתבקש לדעת אם דירוג הכוח של המצבר מתאים לרכב. שכן הספק גבוה של מצבר מעיד על ביצועי הסוללה, מגיע לידי ביטוי ביחידות וולט וככל שהמספר גבוה יותר כך גם מחירו יהיה בהתאם. אם כי יש למצוא את הנקודה המוחלטת והמתאימה לאופנוע, שכן לא צריך עוצמה חזקה מדי כמו גם לא חלשה מדי, באופן מובן.

להזמין את המצבר עד הבית

במידה ונמצא המצבר המתאים לאופנוע, וכעת נשאר רק למצוא מצבר מתאים לרכישה – ואף להזמין את המצבר עד הבית אם רוצים, נותר רק לוודא שיגיע בחזקה בטוחה לסביבת הרכב ושההתקנה תתבצע באופן הולם ומתאים. באם לא בטוחים איזה מצבר מתאים לרכב האופנועי ניתן פשוט להיוועץ בספר הרכב, או/ו עם בעל מקצוע שיש לו מומחיות רלוונטית ויידע להתאים בין המצבר לרכב, כך שהתוצאה הסופית תהיה של רכב שיש לו את המצבר הנכון עבורו ועבור צרכיו.

מצבר לרכבי הונדה
סוגי מצברים
אזורי שירות
צור קשר
מצברים לכל סוגי הרכבים

חברת מצברים פלוס - מציעה שירות עד בית הלקוח...

מצברים בתל אביב

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור תל אביב

מצברים בחולון

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור חולון

מצברים בבת ים

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור בת ים

מצברים בראשון לציון

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור ראשון לציון

מצברים ברמלה

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור מלה

מצברים ברחובות

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור רחובות

מצברים ברמת גן

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור רמת גן

מצברים באור יהודה

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור אור יהודה

כל סוגי המצברים במקום אחד

היכנסו עכשיו ובחרו את המצבר שמתאים לכם, צריכים עזרה שלחו פרטים ונעזור לכם...

מחיר ללא תחרות

שירות עד הבית

אחריות יבואן

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

חברת מצברים פלוס

התקנת מצברים פלוס שירות עם המון אהבה...

דילוג לתוכן