מצבר לסקודה

 

מצברים לרכבי סקודה

סקודה היא בעצם יצרנית רכב גדולה שמקורה מצ'כיה, למעשה, היא חלק מקבוצת פולקסווגן. דגמי סקודה ידועים הינם הסיטיגו, הפאביה, הסקאלה, הסופרב, הקאמיק, הקארוק, הקודיאק ורבים אחרים. יש שיגידו שהמותג זכה להצלחה נאה בשוק הישראלי וכי ניתן לראות מכוניות רבות בכבישי ישראל הנושאות את הלוגו. על פי כן, ניתן להניח כי מדובר בצירנית רכבים איכותית, מהימנה ובסך הכל מקפידה על תקנים רלוונטיים לחוות איכות של הנוסעים ברכבים שזו מייצרת. איך קורה שמצבר מטעמה שובק חיים?

 

מצבר לרכב סקודה

אין בכך כדי לרמז על פגם או בלאי באיכות – להפך, סביר להניח שהמצבר לרכב הנוכחי שרד, שגשג ותפקד זה זמן רב – והסיבה שהחליט לשבוק חיים היא כי עבר זמנו. איך יודעים שמגיע זמנו של מצבר לרכב סקודה לסיים את מסלול חייו? כאשר נתקלים בתקלות שונות ומשונות, שסביר שקשורות למערכת החשמלית. דוגמאות לכך, הן אם וכאשר יש תקתוקים משונים בעת הנסיעה ו/או ההתנעה, באם יש חוויה שהמזגן לא מקרר כפי שקירר בעבר וכמובן – אם מתניעים את הרכב אך המערכת החשמלית מכבה את עצמה מייד באותו רגע או קצת אחר כך. סביר להניח שמדובר על תקלה במערכת החשמלית שנובעת מכך שלמערכת החשמלית ברכב – אין את האנרגיה החשמלית, שהמצבר שלה אמור לייצר. למעשה, מצבר לרכב סקודה אמור לייצר את כוח ההנעה החשמלי עבור הרכב כולו – ועל פי כן מדובר באחד החלקים החיוניים ביותר להפעלתו. באם שבק חיים – סביר שאין לרכב את האנרגיה החשמלית הראויה לו כדי לבצע פעולות תנועה והתנעה הנשענות על פעולתה של המערכת החשמלית שבו.

 

התאמת מצבר לרכב סקודה

במצב כזה, מה שניתן לעשות זה כמובן להתקין מצבר חדש לרכב, שכמובן – יהיה בהתאמה לרכב סקודה. זה נקרא התאמת מצבר לרכב סקודה, אם נרצה להיות טכניים בנוגע לזה. הדבר מציין את התהליך לפיו אנחנו מתבוניים איזה מצבר מתאים לרכב, ומתוך כך גוזרים את האופציה המדויקת לדגם הרכב הספציפי שמבקש החלפת מצבר. יש כל מיני סוגים של מצברים למכירה, כמו גם סוגי מצברים שונים שניתן להזמין עד הבית – במידה ורוצים לקבל את זה באופן ישיר מבלי לבקר בהכרח בחנות שמוכרת מצברים למכירה לרכב סקודה.

 

לרכוש מצבר חדש לרכב סקודה

ישנם מצברים גדולים, להם אמפר רב יותר – כך שהם מספקים יותר אנרגיה חשמלית לשעה. אלו מצברים נהדרים, ועם זאת – אם יהיו גדולים מאשר גודל ותכולת תא האחסון של המכונית שנועדה להכיל אותם – פשוט לא ייכנסו. המצב ההפוך אפשרי לא פחות – באם ניקח מצבר לרכב שהוא למעשה קטן מן הנדרש עבור רכב סקודה, סביר שהוא לא יספק את מידת האמפר הרלוונטית והראויה במקרה זה – ועל פי כן המערכת החשמלית לא תקבל את מלוא המתח החשמלי שאמורה הייתה לקבל כמתוך המצבר לרכב סקודה – שנועדה לקבל, כפי שאולי היה רשום בספר הרכב, שהוא למעשה מקור דיי מהימן כדי לגלות אפשרויות טובות להתאמת מצבר לרכב סקודה. במידה ורוצים לרכוש מצבר חדש לרכב סקודה, ניתן כמובן לקבל מצבר עד הבית – כדי לקבל אותו באופן ישיר יותר ופשטות יתרה.
המצבר המתאים לסקודה עם מנוע בנפח של 1,200 סמ"ק יהיה בעל הספק של 55 אמפר עד 72 אמפר. כדי לבחור מצבר נכון, יש לבדוק את המצבר הקיים ברכב או להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום.

כמה עולה מצבר לסקודה?

מחיר המצבר לסקודה יתחיל מ-449 ש"ח ויתקן לפי נפח המצבר והמותג. ניתן למצוא מצברים במחירים זולים יותר וגם מצברים איכותיים של מותגים ידועים, שיכולים להבטיח אמינות וביצועים טובים לאורך זמן.

חברת "מצברים פלוס" מציעה שירות מהיר של החלפת מצבר לסקודה עד הבית, וניתן להזמין מצבר ולקבל אותו תוך חצי שעה בנוחות הבית או במקום הנתקעתם.

זמן הטעינה וההחלפה מתבצעים במהירות ומקצועיות, והם מציינים שיש להם עידן חיובי מכל הלב וממליצים על השירות שלהם. מבחינת דגמים של סקודה, ישנם מצברים מתאימים לדגמים שונים כמו אוקטביה, סופרב, פאביה, רומסטר, סיטיגו, ראפיד, ויטי ועוד.

הנה רשימה של מצברים מומלצים לסקודה, כולל מחירים:

  • מצבר סטארט אפ 50 אמפר – 520 ₪ – 449 ₪
  • מצבר שנפ 50 אמפר – 550 ₪ – 450 ₪
  • מצבר שנפ 55 אמפר – 560 ₪ – 450 ₪
  • מצבר שנפ 60 אמפר – 550 ₪ – 450 ₪
  • מצבר סטארט אפ 60 אמפר – 550 ₪ – 450 ₪
  • מצבר שנפ 62 אמפר – 540 ₪ – 490 ₪
  • מצבר בוש 50 אמפר – 650 ₪ – 529 ₪
  • מצבר בוש 60 אמפר – 650 ₪ – 529 ₪

מדובר במגוון מצברים שונים, כל אחד מתאים לנפחים והספקים שונים. יש לבחור את המצבר המתאים לסוג הרכב שלך ולדרישות הספציפיות של המערכת החשמלית.

מצבר לרכבי הונדה
סוגי מצברים
אזורי שירות
צור קשר
מצברים לכל סוגי הרכבים

חברת מצברים פלוס - מציעה שירות עד בית הלקוח...

מצברים בתל אביב

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור תל אביב

מצברים בחולון

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור חולון

מצברים בבת ים

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור בת ים

מצברים בראשון לציון

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור ראשון לציון

מצברים ברמלה

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור מלה

מצברים ברחובות

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור רחובות

מצברים ברמת גן

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור רמת גן

מצברים באור יהודה

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור אור יהודה

כל סוגי המצברים במקום אחד

היכנסו עכשיו ובחרו את המצבר שמתאים לכם, צריכים עזרה שלחו פרטים ונעזור לכם...

מחיר ללא תחרות

שירות עד הבית

אחריות יבואן

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

חברת מצברים פלוס

התקנת מצברים פלוס שירות עם המון אהבה...

דילוג לתוכן