מצבר ליונדאי

מצבר לרכבי יונדאי 

יונדאי מוטור היא חטיבה לייצור כלי רכב בחברת יונדאי-קיה, דגמי החברה החלו להיות מיובאים לישראל בשנת 1994. מצבר ליונדאי, כמו לכל רכב – הוא כנראה אחד החלקים החשובים ביותר בכל מכונית, או כך היה בעבר. מטרת המצבר ליונאי היא לשמש כמקור האנרגיה בעזרתה הרכב מניע. מצבר הרי זה בלועזית – בטרייה, סוללה. סוללה חשמלית. על כן, המצבר ליונדאי מספק את האנרגיה החשמלית. על כן, מתפקידו לספק למכונית את יכולתה לנוע מתוך אנרגיה חשמלית  שהוא אחראי להפקתה. 

  • מצבר לרכב יונאי i10
  • מצבר לרכב יונאי i20
  • מצבר לרכב יונאי i25
  • מצבר לרכב יונאי i30
  • מצבר לרכב יונאי i35
  • מצבר לרכב יונאי אלנטרה
  • מצבר לרכב יונאי טוסון
  • מצבר לרכב יונאי סונטה

מצבר ליונדאי מורכב למעשה משישה תאים

כאשר בתאים אלו ישנם לוחות מתכת, טבולים בחומצה גופרתית מהולה במים מזוקקים. למצבר שני קטבים, שהם עשויים מעופרת ומסומנים בסימנים של מינוס ופלוס. על הקוטב החיובי יהיה מה שנראה כמו כיסוי בידוד בצבע אדום, בין השאר – עקב כך שהקוטב השלילי של המצבר הוא זה שמתחבר לשלדת הרכב ומטרת הקוטב הימני, המבדד – היא למנוע את הקצר. 

מגוון סוגי מצברים לרכבי יונדאי עד הבית

יחידת המידה  המקובלת במצברים ליונדאי ומצברים בכלל היא אמפר לשעה – שמציינת למעשה את קיבולת החשמל של המצבר, את האנרגיה שיכולה להיות צבורה בו. מצבר ליונדאי בדגמים קטנים יהיה בקיבולת של 45-55 אמפר לשעה, ואילו מהדגמים הגדולים ורכבי השטחה יהיה ב-72-90 אמפר לשעה. 

אם קורה מצב והוא כבר לא מפיק אנרגיה חשמלית כבעבר וזה אולי מתבטא בתקתוקים ברכב, מזגן שכבר לא מקרר וכן הלאה – אפשר שהמצבר כבר בשלהי כוחותיו האחרונים. ניתן לברר על מצבר למכירה שיכול להחליפו, או פשוט לבקש להזמין מצבר עד הבית – באופן שמתאים לרכב היונדאי הרלוונטי שרוצים להחליף עבורו מצבר.

התאמת המצבר לרכב

רכבי יונדאי נחשבים לבחירה אמינה ונהדרת עבור חווית נסיעה נעימה בהמון היבטים, אם כי לעתים יכולות להיות תקלות כמו במקרה שהמצבר מפסיק לפעול. במקרה כזה  כאמור אפשר לברר מה קרה לו ואולי לגלות שהגיע הזמן להשתדרג למצבר חדש – אם בכך בוחרים, חשוב לברר איזה מצבר מתאים לרכב, כלומר לבצע
התאמת מצבר לרכב – כדי לדעת איזה סוג מצבר הוא המתאים ביותר ולאיזה סוג רכב.  

בעת בחירת המצבר, ישנם מספר גורמים שניתן להתייחס אליהם – ראשית כל לוודא שהמצבר מתאים לרכב מבחינת הגודל הפיזי והקיבולת שהן יחידות האמפר. שהרי מצבר גדול מדי לא ייכנס לתא האחסון שאמור להכיל אותו, בעוד שמצבר קטן מדי לא יספק את האנרגיה החשמלית הנדרשת לכלל הרכב ואף יגרור תקלות. 

מצבר למכירה עד בית הלקוח

כאשר ברורה ההחלטה ובוצעה התאמת המצבר לרכב, וכי יש עניין לבקש ולראות מצבר למכירה שמתאים לצרכי הרכב – ניתן להרחיק לכת ולהזמין את המצבר עד הבית – במקום ללכת עד אליו. אם לא בטוחים, ניתן להתייעץ בספר הרכב. לפי ספר הרכב, ניתן לבדוק איזה מצבר מתאים ברמת האמפרים, כמו גם התאמות נוספות שקשורות למבנה הרכב, בהיבט של המצבר הנדרש.  מה גם מתבקש לוודא שהמצבר מתאים לאקלים ולמזג האוויר בארץ, ושאחריות היצרן הרשומה על גבו היא בתוקף של מספר החודשים בכמות הרצויה. 

מצבר לרכבי יונדאי
סוגי מצברים
אזורי שירות
צור קשר
מצברים לכל סוגי הרכבים

חברת מצברים פלוס - מציעה שירות עד בית הלקוח...

מצברים בתל אביב

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור תל אביב

מצברים בחולון

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור חולון

מצברים בבת ים

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור בת ים

מצברים בראשון לציון

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור ראשון לציון

מצברים ברמלה

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור מלה

מצברים ברחובות

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור רחובות

מצברים ברמת גן

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור רמת גן

מצברים באור יהודה

מגוון סוגי מצברים עד הבית באזור אור יהודה

כל סוגי המצברים במקום אחד

היכנסו עכשיו ובחרו את המצבר שמתאים לכם, צריכים עזרה שלחו פרטים ונעזור לכם...

מחיר ללא תחרות

שירות עד הבית

אחריות יבואן

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

חברת מצברים פלוס

התקנת מצברים פלוס שירות עם המון אהבה...

דילוג לתוכן